על אתר הדינוזאורים

באתר זה שכולו יוחד לדינוזאורים, תוכלו למצוא אינציקלופדיה עשירה על הדינוזאורים שבה נעדכן חדשות על פעילויות שונות של חוקרי דינוזאורים כיום,וכן על הממצאים האחרונים שנתגלו.כמו כן ישנם משחקים מרהיבים,סירטונים מעניינים על הדינוזאורים,תמונות,ועוד הרבה הפתעות,האתר יועדכן באופן קבוע ויועלו תכנים נוספים, אנו נביא לכם את עולם הדינוזאורים המדהים אליכם למחשב.
 

חשוב לציין כי האתר נושא אופי חינוכי וכל תוכנו נמדד בקפדנות על מנת שילדכם יוכלו להנות ולהרחיב אופקים בדרכו המיוחדת של דינודין.

 

מאז ומעולם ילדים הסתקרנו מעולמם המרתק של הדינוזאורים,היצורים הענקים הללו שחיו לפני מאות מליוני שנים. כמעט כל ילד נתקל בשנותיו בדינוזאור הן כמשחק ,סיפור או סרט ומשוכנע שהדינוזאורים היו יצורים מדהימים. גם מבוגרים רבים מסוקרנים מהנושא.

המסתוריות של עולמם המופלא של הדנוזאורים,גורם לנו לרצות לדעת יותר,גם אם לא בדיוק מבינים מה קרה בעולמם של הדינוזאורים,ואיך בדיוק נעלמו היצורים המדהימים הללו (דבר שמעסיק כיום חוקרים רבים).


רוב הילדים מכירים כמובן את הטי-רקס המפורסם והאמתני שהספיק לככב בכמה סרטים ומשם פרסומו הרב,אך כדאי לדעת כי ישנם עוד דינוזאורים רבים מרתקים, חלקם אף גדולים מטירקס ושונים ממנו שאותם ניתן לפגוש כאן .